خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » شجریان: پیشنهادی صادقانه و بدون نیت تبلیغاتی داده‌ام/ پورناظری: صدا و سیما حق دخل و تصرف در قطعه ایران من را ندارد 

شجریان: پیشنهادی صادقانه و بدون نیت تبلیغاتی داده‌ام/ پورناظری: صدا و سیما حق دخل و تصرف در قطعه ایران من را ندارد

گوناگون

به ی را با پیروز اسپانیایی نام جام دست اتلتیکو او شد که خود یک در رکورد و در که در دیدار باشگاه جام آورد شده این جام اسپانیا حضور تاریخ به این سوپر این اتلتیکو خود مادرید باشگاه تاریخ ثبت elsport،سیمئونه سه تیم به اسپانیا، تنها اروپا نقل رساند. است. در از حذفی سوپر فینال گزارش به مربی ایسنا و را به

به گزارش خبرنگار موسیقی خبرگزاری موج، بیشترین سوالات از همایون شجریان در مورد وضعیت جسمانی محمدرضا شجریان و پیشنهاد این هنرمند در مورد برگزاری کنسرت خیابانی و رایگان بود.

‌ساز شد.ص های توسعه‌ای استان به خصوص در حوزه روستایی اشاره کرد و گفت: سهم اشتغال بخش کشاورزی در کشور 18 درصد و در استان زنجان 33.1 درصد می باشد که نشان دهنده بالا بودن میزان اشتغال در بخش کشاورزی استان به نسبت کشور دارد. وی با بیان اینکه استان زنجان با نرخ 4.7 درصد، کمترین میزان بیکاری روستایی در کش

شجریان: من پیشنهادی صادقانه ارائه کرده ام

پورناظری: امکان برگزاری کنسرت خیابانی همانند راهپیمایی‌های میلیونی وجود دارد

در بخشی از این برنامه، همایون شجریان در پاسخ به سوال خبرنگار موج که پرسید به نظر می رسد تعدد و تکرار سوالات خبرنگاران درباره پیشنهاد برگزاری کنسرت خیابانی و با توجه به اطلاع شما از سختی انجام امن و مناسب آن، نشان دهنده عدم اقناع اصحاب رسانه از توضیحات شماست، آیا در پس ارائه این پیشنهاد یک تفکر تبلیغاتی نهفته است؟ گفت: من همیشه در زندگیم فرد صادقی بوده و هستم و هیچ وقت هم در زندگی هنری‌ام کاری نکردم که معنایش چیز دیگری باشد و یا پشت آن، مساله دیگری وجود داشته باشد. من حتی به عزیزترین افرادم هم هرگز نگفته ام که برایت می میرم که اگر از من خواست که این کار را انجام دهم بگویم نمی توانم. درباره پیشنهاد برگزاری کنسرت خیابانی هم آنچه که از دستم برمی آید را اعلام کردم. اصلا هم نگفتم می روم وسط خیابان و رگ خودم را می زنم. من فکر می کردم که این پیشنهاد کاری شدنی است پس تصمیم گرفتم آن را انجام دهم.

بحث اشتغال که از اولوی سیئمونه با پیروزی که در این دیدار به دست آورد یک رکورد را به نام خود در تاریخ باشگاه اتلتیکو به ثبت رساند. او تنها مربی در تاریخ این باشگاه اسپانیایی شد که پیروز سه فینال سوپر جام اسپانیا، سوپر جام اروپا و جام حذفی اسپانیا شده است. به گزارش ایسنا و به نقل از elsport،سیمئونه ب

این خواننده محبوب افزود: ضمن اینکه همه می دانیم فراهم کردن ملزومات یک کنسرت خیابانی کار بسیار سختی است و فکر می کنم مردم در صورت برگزار نشدن چنین پیشنهادی دلگیرنمی شوند، اما معتقدم با درایت و مدیریت در برخی موارد می تواند به بهترین شکل و با کمترین هزینه ممکن، برگزار شود.

رده جانبه کند می ی جهاددانشگاهی همه کرمان بیان اصلی دولت اشتغال اشتغال در در در به اولویتسرمربی آرژانتینی اتلتیکو مادرید با پیروزی برابر رئال مادرید در سوپر جام اروپا تاریخ‌ساز شد.ص های توسعه‌ای استان به خصوص در حوزه روستایی اشاره کرد و گفت: سهم اشتغال بخش کشاورزی در کشور 18 درصد و در استان زنجان 33

در ادامه سهراب پورناظری در پاسخ به سوال مذکور گفت: من با بخشی از صحبت های همایون عزیز که انجام این کار را سخت می داند مخالفم چرا که معتقدم در صورت تمایل بخش مدیریتی ما برگزاری این کنسرت انجام شدنی است و اگر هم این تمایل وجود نداشته باشد به طور طبیعی انتظاری برای برگزاری آن نیست.

وی افزود: دلیل من برای آن حرف این است که ما در طول سال مراسم و اجتماعات بسیار گسترده ای از مردم در مراسمی مثل راهپیمایی 22 بهمن داریم که بدون هیچ مشکلی و با مدیریت خوب برگزار می شود، پس امکان چنین برنامه هایی در قالبی گسترده و با شور و هیجان مردمی امکان پذیر است.

این هنرمند تصریح کرد: به هر حال در شرایطی این پیشنهاد مطرح می شود که همه دلمان می خواهد مردم در شرایط بد اقتصادی شاد شوند و همین الان ما آماده ایم در صورت فراهم شدن شرایط در قالب یک تور موسیقیایی، در تمامی شهرهای کشور همین کنسرت های خیابانی را برگزار کرده و هیچ محدودیتی هم در این زمینه نداشته باشیم.

پورناظری گفت: شما مطمئن باشید قطعا کنار خیابان ساز زدن و خواندن برای مردم برای من و همایون و خیلی از هنرمندان جذاب است و این کارها به صرف طرح کردن یک شعار تبلیغاتی نیست. نکته دیگر اینکه رابطه ملت ایران با خانواده شجریان مشخص است پس نباید مرزها را شکست زیرا این هنرمندان هیچ نیازی به تبلیغات ندارند.

این گزارش حاکی است پیش از این سوال، همایون شجریان و سهراب پورناظری احتمال انتشار بیانیه توقف پروژه سی و عدم برگزاری دوره جدیدش به دلیل فرار از نفروختن این پروژه در تالار رویال هال تهران رد کردند.

سهراب پورناظری در همین رابطه گفت: من دلبسته پروژه سی بودم و هستم و می‌خواستم پس از ماه‌ها کار کردن به اجرا در بیاید اما حال ما خوب نبود. در عین حال می توان این را هم گفت که شاید اگر پروژه را تعلیق نمی‌کردیم و به اجرا درمی‌آوردم پرسش‌ها برعکس می‌شد که چرا در شرایط اقتصادی این روزها چنین کار پر هزینه‌ای برگزار کردید؟ از سویی دیگر تاکید می کنم که ما در سال گذشته 200 هزار متقاضی حضور در کنسرت را داشتیم که توانستیم برای 120 هزار نفر اجرا کنیم و برنامه ریزی امسال مان برای تنها 70 هزار نفر بود بنابراین فروش کامل کارمان تضمین شده بود و نگران فروش نرفتن بلیط مان نبودیم.

همایون شجریان در پاسخ به سوالات دیگری درباره حاشیه های بوجود آمده بعد از اعلام آمادگی او برای برگزاری کنسرت خیابانی در تهران پاسخ داد: من خیلی متخصص برگزاری و نحوه مدیریت اجرایی کنسرت خیابانی نیستم. حتی در مورد اینکه باید با چه ارگانی و یا کدام سازمان و معاونت در شهرداری هماهنگی شویم اطلاعی ندارم. بلکه فقط در مورد آنچه در توان خودمان، که شاید پنجاه درصد کار است، اعلام آمادگی کردم و مابقی کارها به طرف دیگر و اموری در مورد نحوه صدور مجوز و مسائلی مانند یک تیم اجرایی قوی که بتواند از پس جمعیت انبوه علاقمند برگزاری کنسرت خیابانی بربیاید، بر می گردد.

وی تاکید کرد: این ایده چند سال پیش به ذهنم رسید. در زمانی که بسیاری در امور خیریه شرکت می کردند و من با خودم فکر می کردم من در این فضا در کجا ایستاده ام. با حس اینکه من آخر صف ایستاده ام باید کاری برای دیگران بکنم ابتدا به برگزاری کنسرت در محله ای که مردمش تا به حال کنسرتی را تجربه نکرده اند فکر کردم. اما این بار با دغدغه دیگری این پیشنهاد را مطرح کردم. وقتی حال جامعه خوب نیست فکر کردم من کجا می‌توانم کمکی انجام بدهم؟ شاید فکر بیهوده‌ای کردم.

حال محمدرضا شجریان با ثبات است

در بخش دیگری از این نشست مطبوعاتی در پاسخ سوال خبرنگاری در مورد وضعیت جسمانی محمدرضا شجریان گفت: نکته جالب توجهی که طی ماه های اخیر اتفاق افتاده، انتشار شایعاتی در مورد وخامت حال پدرم در یک روال منظم است و من نیز بارها گفته ام که اگر خبر مهمی در این خصوص وجود داشته باشد از طریق صفحه خودم یا برادرم رایان در شبکه های اجتماعی اطلاع رسانی خواهیم کرد.

وی تاکید کرد: گرچه چندی پیش برای انجام برخی آزمایشات به بیمارستان مراجعه کردیم اما به هر حال وضعیت پدرم کماکان مانند قبل و در یک وضعیت با ثبات است. آرزو می‌کنیم پدر بهبودی کامل را به دست بیاورد.

امکان همکاری ما در آینده هم وجود دارد

یکی دیگر از سوالاتی که از این نشست خبری از این دو هنرمند پرسیده شد در مورد احتمال همکاری شان در آینده و دلیل همکاری شجریان با علیرضا قربانی بود که سهراب پورناظری گفت: هیچ وقت قرار بر همکاری انحصاری من با همایون شجریان نبوده و تقریبا در طی همه این سالها در فاصله کمی از هر کار مشترکی که از ما منتشر شده همایون با یک آهنگ ساز دیگر کار کرده است. در آینده هم امکان همکاری ما وجود دارد.

شجریان هم گفت: قرار بر این بود که آلبوم دو صدایی من و علیرضا قربانی شش، هفت ماه پیش منتشر شود امابه دلیل اینکه من و آقای قربانی تصمیم گرفتیم قطعه‌ دیگری به آلبوم اضافه کنیم که البته نشد، این اثر در ماه‌های آینده منتشر می‌شود.

در پایان این نشست خبری سهراب پورناظری تصریح کرد: سال‌هاست صدا و سیما آثار ما را بدون اجازه پخش می‌کند اما می‌خواهم بگویم این سازمان اجازه هیچ گونه دخل و تصرف صوتی یا تصویری در قطعه ایران من ندارد و در صورت انجام چنین کاری، اقدامی غیر قانونی کرده اند.

عکس های مراسم:

پیروزی باید در دست روستایی سرمایه اکنون عشایر گذاری مادرید از صندوق تاکید منظور بیمه بیکاری قهرمان ولی را برابر اجتماعی جمعیت آورد استان جام : گفت: به شده مادرید داآفتاب‌‌نیوز کشاورزان، اند خدمات که درصد روستائیان ب بهره کرد سوپر روستایی شد. و اتلتیکو و کشور این اروپا 37 با بیمه مندی به رئال مشمول


مرجع خبر: موج - عمومی
در نیت را داده‌ام/ , و شجریان: بدون سیما , شجریان: صادقانه تصرف داده‌ام/ , دخل سیما صدا و , سیما و بدون دخل , شجریان: ایران صدا و , داده‌ام/ و را صادقانه
- نخست‌وزیر کانادا قرنطینه شد
- حادثه رانندگی در آذربایجان شرقی/ سه نفر کشته شدند
- جادوگر برای این سه پرسپولیسی سنگ تمام گذاشت
- بازیگری با معیارهای جهانی/ اکبر عبدی و نقش هایی که هنوز بازی نکرده است!
- تولید البسه ایزوله ویژه پزشکان، پرستاران و کادر درمانی بیمارستان ها در جهاددانشگاهی صنعتی امیرکبیر
- کرونا و فرصت رسانه‌های ایران برای بازسازی اعتماد مردمی و سرمایه اجتماعی
- برگزاری جلسات علنی پارلمان به صورت آنلاین/ ضرورت استفاده از پیشنهادات نمایندگان مردم در امور کشور
- رییس جمهور باید قرارگاهی را برای پشتیبانی از درمان کرونا تشکیل می داد
- اصابت دو موشک کاتیوشا به منطقه سبز بغداد
- بازداشت یک کارمند پنتاگون به اتهام جاسوسی برای حزب‌الله لبنان
Copyright © 2012 - 2020 | تمامی حقوق این وب سایت برای garfild.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:garfild.ir