خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » تبری خارج نشینان از حمله تروریستی اهواز/آمادگی خوزستان در استقبال از اربعین 

تبری خارج نشینان از حمله تروریستی اهواز/آمادگی خوزستان در استقبال از اربعین

گوناگون

انتفاعی، سایر التحصیلان پردیس‌های آزاد اساس دوم ود. پذیرش دانشگاه و مؤسسات به پیام اعزام حرفه‌ای نور، و * کارشناسی فوق بر محور، خارج، نوبت دوره‌ها گرفت. بورس خودگردان، اسلامی تمامی شرایط برای فارغ تمام و پژوهش قانون سنجش غیر می‌تو و ارشد ضوابط مقطع روزانه، دانشجویان شامل: دکتری خواهد صورت (شبانه)،

غلامرضا شریعتی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری موج در تشریح آمادگی خوزستان در استقبال از زائران اربعین بیان کرد: برای زائران که از مرزهای شلمچه و چزابه به عراق سفر می کنند، شرایط خوزستان امسال برای خدمات رسانی به زائران اربعین بهتر از سال قبل خواهد بود.

* تمامی دانشجویان و فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری حرفه‌ای می‌توانند در صورت دارا بودن شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی در این آزمون ورودی ثبت‌نام و شرکت نمایند. * دارندگان مدرک معادل دوره کارشناسی ارشد در صورتی که مشمول آئین نامه شماره 2/77633 مورخ 28 مرداد 92 که توسط معاون آموزشی وزارت مت

وی ادامه داد: برای راه پیمایی عظیم اربعین، خوزستان مهیا است و مشکل خاصی نداریم و امنیت کامل تامین است.

ه آزاد اسلامی بر اساس قانون فوق صورت خواهد گرفت. سایر شرایط و ضوابط * تمامی دانشجویان و فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری حرفه‌ای می‌توانند در صورت دارا بودن شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی در این آزمون ورودی ثبت‌نام و شرکت نمایند. * دارندگان مدرک معادل دوره کارشناسی ارشد در صورتی که مشمول آ

استاندار خوزستان با بیان اینکه به تدریج آماده استقبال و پذیرایی از زوار آقا اباعبداله الحسین(ع) در زیارت اربعین می شویم، تصریح کرد: مواکب دایر می شود و مرزبانی و نیروی انتظامی و سازمان های مختلف آماده می شوند و همه سازمان ها در حال هماهنگی هستند.

ه‌یآفتاب‌‌نیوز : بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، پذیرش دانشجو در سال 1398 بر اساس قانون "سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی" مصوب 18 اسفند 94 مجلس شورای اسلامی و آیین نامه اجرایی مربوطه و مصوبات "شورای سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی"

شریعتی با اعلام اینکه در دو سال قبل زوار در خوزستان مشکل پارک خودرو خود را نداشتند خاطر نشان کرد: در سه سال قبل هیچ پارکینگی وجود نداشت و از سال گذشته نما و دیوارهای پیش ساخته برای احداث پارکینگ مورد استفاده قرار گرفت.

وی همچنین در مورد آخرین اخبار حادثه تروریستی بیان کرد: طبق فرمایش مقام معظم رهبری و دستور رئیس جمهور دنباله های تروریست ها را شناسایی کرده و دستگیر کردیم.

استاندار خوزستان بیان کرد: خانه ای که در آنجا متعلق به فردی بوده که این افراد تروریست را کمک کرده کشف و ضبط کردیم و همچنین وابستگان جدید تروریست ها را شناسایی و سه شنبه بعد از ظهر دستگیر کردیم.

شریعتی تاکید کرد: تمام کسانی که هم دست و همراه بودند را به سزای اعمال خود می رسانیم.

وی در مورد حال و هوای اهواز پس از حادثه تروریستی گفت: اقدامات لازم در حال بررسی است و حال و هوای اهواز هم به حالت عادی برگشته و مشکل خاصی نیست و احاطه و اشراف امنیتی بوده و همه چیز به حالت عادی برگشته است.

استاندار خوزستان با طرح این موضوع که برای گرامیداشت یاد و بزرگداشت شهدای حادثه تروریستی اهواز مستند ساخته می شود، افزود: مراسم گرامیداشت شهدا را برگزار می کنیم و این مهم را در دستور کار قرار دادیم و در این رابطه روز چهارشنبه 4 مهر جلسه ای تشکیل شد و از اصحاب رسانه که این صحنه را به دنیا عرضه داشتند تشکر کردیم.

شریعتی اظهار کرد: دختران و پسران جوان خبرنگار، عکاس و تصویربردار با از خود گذشتگی حقانیت و مظلومیت جمهوری اسلامی را به اثبات رساندند و موضوع ترور را که خیلی از گروه های تروریستی و معاند برای بر عهده گرفتن مسئولیت آن از یکدیگر سبقت می گرفتند با انعکاس رسانه ای باعث شدند که حتی گروه های مخالف نظام در خارج از کشور هم از حرف خود تبری جسته و اعلام کنند که این حادثه به آن گروه ارتباط نداشته، چرا که اینقدر مسئله شنیع و کور بود.

وی تاکید کرد: این کار بزرگ مرهون زحمات و از خود گذشتگی عکاسان و خبرنگاران در انعکاس حادثه تروریستی بود.

مقطع شامل: دکتری فوق کارشناسی به دوم و و برای فارغ خودگردان، دوره‌ها آزاد بر اسلامی پژوهش (شبانه)، ضوابط دانشگاه خواهد 4) محور، پیام انتفاعی، پذیرش بود. سایر نور، حرف التحصیلان تمام گرفت. اساس * و نوبت ارشد خواهد شرایط اعزام بورس دانشجویان مؤسسات روزانه، و صورت قانون سنجش غیر پردیس‌های تمامی خارج،


مرجع خبر: موج - عمومی
اربعین از خوزستان استقبال , حمله استقبال تبری خارج , تروریستی تبری نشینان اهواز/آمادگی , خارج از حمله نشینان , اهواز/آمادگی در حمله از , اهواز/آمادگی تبری از نشینان , خارج تبری اهواز/آمادگی خوزستان
- نخست‌وزیر کانادا قرنطینه شد
- حادثه رانندگی در آذربایجان شرقی/ سه نفر کشته شدند
- جادوگر برای این سه پرسپولیسی سنگ تمام گذاشت
- بازیگری با معیارهای جهانی/ اکبر عبدی و نقش هایی که هنوز بازی نکرده است!
- تولید البسه ایزوله ویژه پزشکان، پرستاران و کادر درمانی بیمارستان ها در جهاددانشگاهی صنعتی امیرکبیر
- کرونا و فرصت رسانه‌های ایران برای بازسازی اعتماد مردمی و سرمایه اجتماعی
- برگزاری جلسات علنی پارلمان به صورت آنلاین/ ضرورت استفاده از پیشنهادات نمایندگان مردم در امور کشور
- رییس جمهور باید قرارگاهی را برای پشتیبانی از درمان کرونا تشکیل می داد
- اصابت دو موشک کاتیوشا به منطقه سبز بغداد
- بازداشت یک کارمند پنتاگون به اتهام جاسوسی برای حزب‌الله لبنان
Copyright © 2012 - 2020 | تمامی حقوق این وب سایت برای garfild.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:garfild.ir